1.Kapitola- Jedna hezká sovička a kouzelný dopis

5. ledna 2013 v 17:01 | Sarry |  Povídka- Samantha Waller
Jsem se konečně odhodlala! Prozpěvujme HALLELUJA!!!Mrkající Jinak pěkný počtení...
Sarry

Před 14 lety...

Mladá žena běží bosa pouze v noční košilce prázdnou ulicí. Někam do neznáma. Ukrýt se. V náručí drží malý, klidně spící uzlíček života. Dělá to hlavně kvůli němu. Lépe řečeno kvůli ní. "Neutíkej!!! Máš to marné!!!" křičí za ní mužský hlas. Ta žena ho neposlouchá. Běží dál. Bez přestávky. "Adava Kedavra!" zařval ten hlas za ní. Žena se zmohla pouze na bezmocné "Ne!" Poté upadala s klidným uzlíčkem schovaným pod sebou...

Současnost:

"Tak já nevim. Mám si vzít to triko s LOVE, nebo to kárované?" ptá se dívka se zrzavýma vlasama své společnice s hnědýma vlasama.

(Kárované)
(Triko s LOVE)

"Prosimtě nehroť to tak, vždyť jdeme jen do kina." Odpovídá splečnice. Mimochodem se jmenuje Kelly. "No právě. to je kde? Ve městě. A ve městě se nechodí neupraveně. To chodí jedině tak cikáni!" ohrazuje se už trochu naštvaná Samantha. Dívka se zrzavými vlasy."Nojo furt. A co si k tomu vezmeš?" vzdává se Kelly a v tu stejnou chvíli se před ní objevují světle modré "zjizvené" rifle." Tak to doporučuju kostečky." usmívá se znalecky. "Konečně z tebe vypadlo něco rozumnýho." zabrbrala si zrzka tak, aby to Kelly neslyšela. Za si lehla na postel a dala se do snění...no, nechtějme vědět o kom. (N/A: Třeba takovej Felton...Mrkající)ležela tam asi půl hodiny. Samanthino fintění je fakt někdy uspávající... "Už jsem. Můžem vyrazit." ozvala se zrzka. Nic. "Říkám, že můžeme jít." zkusila to znova. Pořád nic...Jen počkej, ty si tu v mé posteli vyspávat nebudeš, ještě bysme přišli do toho kina pozdě, to by mi byl čert dlužnej... posmylela si a zatvářila se jako ďábel sám a odešla z pokoje. Po chvilce do pokoje vtrhly dva, naprosto stejní kluci. Samanthini mladší, zlobiví bráchové. Tvářili se jako před chvílí jejich sestra- ďábelsky...
(asi jste pochopili, že jsou to dvojčata)

Když je sestra zavedla do pokoje a uviděli spíci Kelly na její posteli, hned pochopili. S "bojovým" pokřikem se vrhly na postel a skákali kolem Kelly. "Furt nic." poznamenal ten v tom červeno-modrém triku. "Hm...tak ji zlechtáme!" rozhodl ten druhý. Zrzce zatím začaly silně cukat koutky. Muahahahaha...nemá si vyspávat v mé v posteli...pomyslela si znova. "Uáááááá....hihihi..nechte toho!" začala se smát Kelly, ale klukům to nestačilo. (N/A:Kdo si hraje nezlobí...Mrkající) "Prosííííím! Já už budu hodná! Slibuju!" kecala tam furt ta hnědovláska, zatímco Samantha zmírala v záchvatech smíchu na zemi. "Myslím, že už je probuzená dost." konstatovalo jedno z dvojčat a ve chvilce byli pryč. "Já tě přizabiju!!!" začala Kelly vyhrožovat. To bylo ale pozdě, protože Samantha už stála před jejím domem a čekala na ni. Už se i začínala trochu nudit, tak si začala něco pobrukovat, ale sotva začala, kde se vzala, tu se vzala, sova přiletěla z výšin nebeských (N/A: Mi jebe...).

(Já ji sem prostě musela dát. Nemá chybu)

Usadila se dívce na rameni a zvědavě se na ni koukala. Samantha jí ten pohled oplácela. Po chvilce si všimla dopisu, který sova držela v zobáku. Začala přemýšlet o tom, jestli nezajde na oční a to rovnou ze dvou důvodů. 1) Že si toho dopisu nevšimla rovnou, když na něj pořád koukala a 2) sova a dopis??? S obavami dopis rozdělala. A nebála se neopráněně. Psalo se tam o tom, že kdysi, když byla malá, tak si ji z jistých dojemných důvodů museli adoptovat jiní rodiče a že má nějaké schopnosti a takový ty bláboly a že tento školní rok nepůjde do obyčejné školy ale do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Byl tam taky přiložen seznam s věcmi do 5. ročníku. Když si to dočetla, štípla se, aby se ujistila, že se jí to nezdá. Sova už byla dávno pryč a to jí stačilo ktomu, aby si to myslela. "Jau." sykla. Je to pravda. Takže si z ní někdo dělá srandu. Co? Koukla se překvapeně na ten kus nažloutlého papíru. Objevillo se tam: Nezdá se ti to. A ještě jsem zapoměl zmínit...nikomu to neříkej. Zařídím to sám. Asi začne podezřívat svou matku, že jí dává do čaje marihuanu, to není normální.

Pokračování příště...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 m-ruselova m-ruselova | Web | 5. ledna 2013 v 18:41 | Reagovat

Haha, tomu konci jsem se vážně od srdce zasmála :-D. Je to super! Povedlo se ti to!! Už se těším na pokračování!!!!! :-)

2 Samaja Samaja | 5. ledna 2013 v 20:34 | Reagovat

[1]: Díky, chvilku jsem přemýšlela, jestli to tam mám dát, nebo ne...ale dala. Jak vidím, chybu jsem neudělala.:D

3 Jane Jane | Web | 6. ledna 2013 v 16:53 | Reagovat

nádhera, nádhera, nádhera...je to dokonalé...rozhodně to nemá chybu...musím uznat že máš vážně talent!

4 Samaja Samaja | Web | 6. ledna 2013 v 17:01 | Reagovat

[3]: Díky, :), jsem ráda, že se líbí :D.

5 Karolína Karolína | Web | 15. ledna 2013 v 19:19 | Reagovat

TAK TO JE TEDA NĚCO! :D
Je to fain, juknu se i na pokračování! :))

6 Samaja Samaja | 15. ledna 2013 v 20:39 | Reagovat

[5]: Wow, vůbec jsem nevěděla, že to bude mít takový ohlas. A chtěla jsem se zeptat, nechceš spřátelit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama